Placówka zapewnia opiekę i edukację dzieciom w wieku od 2,5 do 6. roku życia.

Nauczycielki pracujące w naszej placówce stwarzają odpowiednie warunki do wszechstronnego rozwoju poprzez rozmaite, bardzo zindywidualizowane zajęcia, których organizacja wymaga aktywności dziecka i dostosowania do jego zainteresowań i umiejętności. Przedszkole posiada atrakcyjnie wyposażony i ciekawie zaaranżowany ogród przedszkolny oraz własną kuchnie. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco ze świeżych produktów.

Placówka jest czynna w godzinach od 6:00 do 17:00.

Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego poprzez efektywne nauczanie, stosowanie nowatorskich metod, w celu uzyskania wysokiej gotowości szkolnej w oparciu o wybrane programy wychowania przedszkolnego oraz programy własne.

Od roku szkolnego 2017/2018 dzieci uczą się języka angielskiego w ramach podstawy programowej.

W ramach przewidywanych opłat za pobyt dziecka w przedszkolu oferujemy następujące zajęcia dodatkowe wykraczające poza podstawę programową:

- szachy (6-latki)
- pomysłowe smyki
- taniec
- zajęcia edukacyjne z tablicą interaktywną
- zajęcia teatralne
- warsztaty robotyki (4, 5, 6 latki)
- zabawy z językiem hiszpańskim
- religia (6-latki)
- cykliczne koncerty edukacyjne (Lubuska Agencja Artystyczna)
- warsztaty edukacyjne organizowane przez firmy zewnętrzne np. „Jak powstaje papier?” , „Warsztaty mydlarskie”
- przedstawienia teatralne organizowane na terenie naszej placówki
- wyjścia do kina Helios
- festyny sportowe i imprezy tematyczne organizowane przez firmy zewnętrzne np. Mikołajki, Zabawa karnawałowa, Spotkanie z zającem wielkanocnym, Dzień dziecka
- lekcje biblioteczne
-imprezy okolicznościowe, np. Pasowanie na przedszkolaka, Święto rodziny
- wycieczki autokarowe organizowane 2 x w roku (jesień – wiosna)
- dzieci sześcioletnie z klasie „0” mają zapewnione bezpłatne podręczniki oraz katechizmy do nauki religii.
- zapewniamy stałą opiekę logopedyczną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.