Czerwiec:
- Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Osada danieli".
- Warsztaty sensoplastyczne pt. "Budyniowe szaleństwo".
- Pożegnane sześciolatków.
- Wycieczka do Młodzieżowego Centrum Kultury. Dzieci z grup: 2 i 5 obejrzały dwa spektakle teatralne: „Przygody Koziołka Matołka” oraz „Deszczowa Bajka”, w wykonaniu Teatru Dziecięcego "Małe Pinokio" oraz Teatru Młodzieżowego „Pinokio”. Spektakle wyreżyserowała Bogusława Cybulak.
- Zabawy na przedszkolnym placu zabaw, grupa 5.
Maj:
- Warsztaty sensoplastyczne pt. "Galaretkowe szaleństwo".
- Warsztaty dla rodziców i dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty pt. "Familiada".
- Bursztynowe warsztaty edukacyjne dla dzieci.
- Wycieczka do Szkoły Muzycznej, grupy: 4, 5, 6, 7. Wysłuchanie koncertu „Małej orkiestry dziecięcej”.
- Muzyczna lekcja biblioteczna, grupa 5.
- Wycieczka do Wałbrzycha, zwiedzanie Zamku Książ i palmiarni, grupa 7.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Z gitarą i sombrero, czyli muzyczne „ole” !!!”.
- „Zabawy ze sznurkiem” w grupie 5.
Kwiecień:
- Warsztaty edukacyjne dla dzieci pt. „Jak powstaje papier ?”.
- Spotkanie z Kurczakiem Wielkanocnym.
- Wielkanocne warsztaty plastyczne przygotowane we współpracy z uczniami Liceum im. Św. Franciszka z Asyżu w ramach wolontariatu "Młodzież dla dzieci".
- Obchody Dnia Czekolady.
- Przedstawienie teatralne pt. „Muzyczne igraszki” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Mleczne obrazki”, grupy: 4, 6, 7.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Mleczne obrazki”, grupy: 1, 2, 3, 5.
- Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru.
Marzec:
- Warsztaty kulinarne dla dzieci „Ciasteczkowy zawrót głowy”.
- Przedstawienie teatralne pt. „Podróż za uśmiech” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- „Sadzimy cebulkę dymkę”, grupy: 1, 5, 7.
- Powitanie wiosny.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ryżowe lody”, grupy: 2, 3, 6, 7.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ryżowe lody”, grupy: 1, 4, 5.
- Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 9, grupa 6.
- Warsztaty edukacyjne dla dzieci pt. „Mobilne planetarium”.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „„Muzyczne opowieści: o rogach, muszlach i kapryśnej szlachciance”.
- „Dzień kobiet” w grupie 5.
Luty:
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Makaronowe obrazki”.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Wesołe polki i walce, czyli z wizytą na cesarskim dworze”.
- Przedstawienie pt. „Twoje abecadło” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- „Walentynki” , grupy: 1 i 5.
- Warsztaty przyrodnicze dla dzieci pt. „Skrzydlata ferajna”.
- Wycieczka do Galerii „Satyrykon”. Oglądanie wystawy pt. „Zmyślenia” Marcin Minor, ilustracje do książek i gier planszowych, grupy: 5 i 7.
Styczeń:
- Uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ciecz nienewtonowska”, grupy: 2, 3, 6, 7.
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ciecz nienewtonowska.”, grupy: 1, 4, 5.
- Bal karnawałowy.
- Wycieczka do Sądu Rejonowego w Legnicy, grupa 6.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Trzy blaszane instrumenty – mały, większy i największy”.
- Zamek Piastowski – wycieczka grupy 5.
- Warsztaty z robotyki pt. „Mobilna katapulta”, grupy: 5 i 6.
- Udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez stowarzyszenie Prosalute na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Bicie rekordu w tworzeniu najdłuższego choinkowego łańcucha z papieru. Podsumowanie akcji, zdjęcia organizatorów..
- Mali kucharze z grupy 2.
- Przedstawienie pt. „Kłopoty Klowna” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Dzień Kubusia Puchatka w grupie 2.
- Warsztaty chemiczne dla dzieci.
- Realizacja programu „Wielozmysłowe poznawanie kolorów w grupie 1”.
- „Pierwszy śnieg”, zabawy w grupie 2 i 3.
Grudzień:
- Udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez stowarzyszenie Prosalute na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Bicie rekordu w tworzeniu najdłuższego choinkowego łańcucha z papieru.
- Świąteczne warsztaty.
- Warsztaty sensoplastyczne pt „Brokatowo – żelowe choinki”, grupy : 1, 4, 5, 7.
- Warsztaty sensoplastyczne pt.”Brokatowo – żelowe choinki”, grupy: 2, 3, 6.
- Dzień guzika w grupie 2.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. ”Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”.
- „Dzień guzika” w grupie 1.
- Przedstawienie pt. „Hej kolęda…” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Zajęcia edukacyjne dla dzieci przygotowane przez pracowników SANEPIDU.
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem.
- Lekcja biblioteczna, grupa 5.
Listopad:
- Warsztaty sensoplastyczne pt. „Zabawy z dywanem sensorycznym”, grupy: 1, 4, 5.
- Warsztaty sensoplastyczne, pt. „Zabawy z dywanem sensorycznym”, grupy: 2,3,6,7.
- Zajęcia muzyczne z wykorzystaniem Bum Bum Rurek, grupa 5.
- Lekcja muzealna, grupa 5.
- Międzynarodowy Dzień Misia.
- Warsztaty z robotyki pt. „Zwodzony most”.
- Przedstawienie pt. „Gagatek” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Zajęcia integracyjne, spotkanie dzieci z grupy 6 z uczniami ze szkoły podstawowej nr 9 w Legnicy.
- „Poznajemy zawody naszych rodziców – spotkanie żołnierzem”, grupa 5.
- Jesienne warsztaty dla rodziców i dzieci.
- Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Kto ty jesteś? Polak mały”.
- Bubble show – pokaz baniek mydlanych.
- Obchody Święta Niepodległości.
- Zajęcia z tablicą interaktywną w grupie 1.
- Lekcja biblioteczna, grupa 5.
- Wizyta w Szkole Podstawowej nr 9. Udział w obchodach ogólnopolskiego dnia „Śniadanie Daje Moc”, grupa 6.
Październik:
- Warsztaty z gliny.
- Przedstawienie pt. „Czarodziejski Ksylofon” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Sensoplastyka, warsztaty dla dzieci pt. „Domowa ciastolina”.
- Uroczystość pasowania na Przedszkolaka.
- Warsztaty z robotyki pt. „Dwupłatowiec”.
- Laureaci konkursu plastycznego pt. „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” zorganizowanego przez MCK w Legnicy. Zosia, Irenka, Michał z grupy 6 oraz Liwia z grupy 7.
- Obchody Dnia Edukacji Narodowej.
- Wycieczka do parku, grupa 5.
- Owocowe zajęcia w grupie 2.
- Zajęcia z tablicą interaktywną w grupie 5.
Wrzesień:
- Przedstawienie pt. „Bajka o Rybaku…” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.
- Warsztaty ekologiczne w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Dziewinie k. Ścinawy, grupy: 2,3,4,5,6,7.
- Zabawy w „Klockowisku”, grupa 1.
- Warsztaty kulinarne w cukierni Cynamon, grupy: 6 i 7. Spotkanie z panią Katarzyną Byczko, uczestniczką telewizyjnego MasterChefa.
- Obchody Dnia Przedszkolaka.
- Warsztaty z robotyki pt. „Tańczące ptaki”.
- Pierwsze dni maluszków w naszym przedszkolu.
Goście online
Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.